CHILI BOWL: Warren CAT Qualifier Results

0
37

Chili Bowl Midget Nationals Warren CAT Qualifier, Tulsa Expo Raceway, Tulsa, Okla., Jan. 11, 2011

First Heat (8 laps): Brady Bacon, Brent Beauchamp, Tanner Berryhill, Joe Boyles, Cory Mallo, Dean Franklin, Mark Bush, Kody Swanson, Randi Pankratz.

Second Heat (8 laps): Mike Hess, Josh Wise, Eric Todd, Ronnie Gardner, Chad Boat, Shon Deskins, Mario Clouser, Cody Brewer.

Third Heat (8 laps): Jonathan Beason, Dustin Morgan, Matt Streeter, Ryan Smith, Orval Zane Burke, Jr., Cameron Hagin, Paul White, Kellen Conover.

Fourth Heat (8 laps): Tony Roney, Jac Haudenschild, R.J. Johnson, Kevin Bayer, Bud Kaeding, Nick Foster, Jr., Chris Gurley, Nick O’Neal.

Fifth Heat (8 laps): Brad Kuhn, Mike Goodman, Jody Rosenboom, Aaron Pierce, Rick Hendrix, Pat Schudy, Floyd Alvis, Kyle Rayburn.

Sixth Heat (8 laps): Michael Pickens, Andy Shouse, Caleb Armstrong, Sean Dodenhoff, Chris Coker, Matt Johnson, Britton Bock, Nick Chivello.

Seventh Heat (8 laps): Bryan Clauson, Ricky Stenhouse, Jr., Bill Rose, Bob Ream, Jr., J.T. Imperial, Jackie Burke, Chad Shields, Dustin Arnall.

Eighth Heat (8 laps): Jon Stanbrough, Steven Arnold, Bill Stines, Mike Daniels, Andy Huston, Chad Frewaldt, Kyle Larson, Ryan Cole.

First C Main (10 laps): Coker, Swanson, Foster, Schudy, Hagin, Bush, Gurley, Shields, Rayburn, Chivello, Cole, Larson, Arnall.

Second C Main (10 laps): Imperial, Clouser, Bock, Brewer, M. Johnson, Pankratz, Alvis, Conover, Burke, O’Neal, Frewaldt, White.

First A Qualifier (10 laps): Beason, Hess, Bayer, Stanbrough, Boat, Rose, Arnold, Mallo, Bacon, Dodenhoff.

Second A Qualifier (10 laps): Clauson, Pickens, R.J. Johnson, Roney, Kaeding, Hendrix, Berryhill, Todd, Burke, Morgan.

Third A Qualifier (10 laps): Armstrong, Haudenschild, Kuhn, Stenhouse, Beauchamp, R. Gardner, Rosenboom, Boyles, Franklin, Daniels.

Fourth A Qualifier (10 laps): Shouse, Smith, Ream, Streeter, Wise, Huston, Deskins, Stine, Goodman, Pierce.

First B Main (15 laps): Boat, Beauchamp, Gardner, Todd, Rose, Coker, Huston, Rosenboom, Foster, Deskins, Schudy, Arnold, Swanson, Daniels, Stines, Burke.

Second B Main (15 laps): Wise, Bacon, Goodman, Kaeding, Hendrix, Brewer, Morgan, Pierce, Clouser, Berryhill, Imperial, Bock, Mallo, Franklin, Boyles, Dodenhoff.

Vacuworx Int’l Race of Champions (20 laps): Sammy Swindell, Dave Darland, Jason Leffler, J.J. Yeley, Clauson, Tracy Hines, Brad Loyet, Tim McCreadie, Cory Kruseman, Cole Whitt, Damion Gardner, Kevin Swindell, Jay Drake, Johnny Heydenreich, Garrett Hansen, Scott Hatton.

A Main (25 laps): Clauson, Pickens, Stanbrough, Beason, Kuhn, Armstrong, Roney, Hess, Stenhouse, Haudenschild, Smith, Goodman, Beauchamp, Bacon, Kaeding, Shouse, Streeter, R.J. Johnson, Bayer, Ream, R. Gardner, Todd, Boat, Wise.